Iki gyvo aukciono pradžios liko

Artimiausias aukcionas gyvai vyks
2022 gruodžio 6 d. (antradienį) 17:00

Nuo šiol prekes gyvo aukciono metu galite pirkti ir į kreditą! Taisyklės.

Katalogas yra nuolat pildomas.

Populiariausios prekės
Esama kaina: 21 €
Rinkos kaina: 189 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 4 €
Rinkos kaina: 35 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 6 €
Rinkos kaina: 37 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 32 €
Rinkos kaina: 249 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 33 €
Rinkos kaina: 149 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 51 €
Rinkos kaina: 359 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 41 €
Rinkos kaina: 2590 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 55 €
Rinkos kaina: 859 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 36.1 €
Rinkos kaina: 599 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 146 €
Rinkos kaina: 535 €
 
Pristatymas

Terminas:

Pristatymas trunka 2 - 4 d.d. Paprastai antradienio aukcione laimėtas prekes pristatome iki penktadienio, o ketvirtadienio aukcione laimėtas prekes pristatome iki trečiadienio. Jei už prekes, pirktas į kreditą, apmokate vėliau nei kitą dieną po aukciono iki 9.00 val., tada prekės bus išsiųstos su kito aukciono prekėmis.

Jei nenorite, kad prekės būtų pristatomos į namus, prisijungus prie savo paskyros, nustatymuose turite uždėti varnelę „mano informacija“/“įsigytų prekių nesiųsti - atsiimsiu pats aukciono vietoje“. 

Prekės pristatomos tik į Lietuvos miestus.     

Kaina:

Pristatymo kaina 3,20 Eur. mokama tik už pirmąją prekę (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip), laimėtą einamajame aukcione. Jei gyvo aukciono metu laimite daugiau nei vieną kartą, už antrosios ir kitų prekių pristatymą mokėsite tik po 0,80 Eur. (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip) (pvz., per aukcioną laimite 3 prekes, tai prekių pristatymas Jums kainuos 4,80 Eur). Mokestis už pristatymą yra pridedamas prie prekės kainos automatiškai.   

Pastaba: jei perkant pirmą prekę buvo pritaikytas didesnis siuntimo mokestis, tuomet antros prekės pristatymo kaina yra skaičiuojama kaip pirmos prekės. Pvz: pirkote pirmą prekę, kurios pristatymo kaina yra 5 Eur., tuomet nusipirkus antrą prekę, kurios pristatymas apmokestinamas standartiniu tarifu, bus nuskaičiuota 3,20 Eur. už prekės siuntimą.

Jei norite, kad prekės būtų atvežamos kitu adresu, nei buvo nurodyta dalyvaujant aukcione, būtina pranešti ne vėliau nei kitą dieną po aukciono iki 9.00 val. 

Siuntimas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai 14,48 Eur (mokama pavedimu į įmonės banko sąskaitą).

Laikymas-Saugojimas:

Prekės sandėliuojamos tik 14 dienų nuo pirkimo datos. Neatsiėmus prekių per nustatytą laiką, prekės grįžta atgal į aukcioną ir pinigai nėra grąžinami.
  
Siuntimo atšaukimas:

Jei nusipirkote prekes ir savo paskyroje buvote pažymėję, kad prekes reikia siųsti, tai atšaukti siuntimą galite ne vėliau nei kitą darbo dieną iki 9 val. ryto, būtinai apie tai pranešę administracijai kontaktuose nurodytu telefono numeriu. Po atšaukimo grąžinsime pinigus, nuskaičiuotus už siuntimą ir lauksime atvykstant atsiimti vietoje.

Prekių atsiėmimas:

Nemokamas prekių atsiėmimas Šiauliuose ir Vilniuje :