Artimiausias aukcionas2024-07-16 17:00
Aukciono Nr. 1331 (231 prekės)
Liko:

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Pirkėjas turi teisę pasirinkti norimą Prekės pristatymo būdą:

Prekės atsiėmimą asmeniškai Šiaulių ir Vilniaus miestuose (Kontaktų skiltyje nurodytais adresais) arba Prekės siuntimą į namus.

Prekių atsiėmimas Vilniuje:

Prekės į Vilnių pristatomos sekančią dieną po aukciono, apie 16 val.

Pristatymas:

Prekės siunčiamos tik adresais, esančiais Lietuvoje.

Prekės pristatomos registruotų Dalyvių/Pirkėjų paskyrose nurodytais adresais. 

Pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, suplėšyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista). Pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos perdavimo- priėmimo dokumente bei, dalyvaujant siuntą pristatančiam asmeniui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Interneto svetainės valdytojas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl Prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Pastaba: prekės nėra siunčiamos, jei už pirkinius nėra pilnai atsiskaityta (prekės buvo pirktos į kreditą). Norint, kad prekės būtų išsiųstos, Jūsų aukciono sąskaitos likutis turi būti teigiamas arba bent lygus nuliui.

 

Pristatymo terminas:

Pristatymas trunka 2 - 4 d.d. Paprastai antradienio aukcione laimėtas prekes pristatome iki penktadienio, o ketvirtadienio aukcione laimėtas prekes pristatome iki trečiadienio. Jei už prekes, pirktas į kreditą, apmokate vėliau nei kitą dieną po aukciono iki 9.00 val., tada prekės bus išsiųstos su kito aukciono prekėmis.

Jei nenorite, kad prekės būtų pristatomos į namus, prisijungus prie savo paskyros, nustatymuose turite uždėti varnelę „mano informacija“/“įsigytų prekių nesiųsti - atsiimsiu pats aukciono vietoje“.

 

Kaina:

Pristatymo kaina 3,20 Eur. mokama tik už pirmąją prekę (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip), laimėtą einamajame aukcione. Jei gyvo aukciono metu laimite daugiau nei vieną kartą, už antrosios ir kitų prekių pristatymą mokėsite tik po 0,80 Eur. (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip) (pvz., per aukcioną laimite 3 prekes, tai prekių pristatymas Jums kainuos 4,80 Eur). Mokestis už pristatymą yra pridedamas prie prekės kainos automatiškai.

Pastaba:

jei perkant pirmą prekę buvo pritaikytas didesnis siuntimo mokestis, tuomet antros prekės pristatymo kaina yra skaičiuojama kaip pirmos prekės. Pvz: pirkote pirmą prekę, kurios pristatymo kaina yra 5 Eur., tuomet nusipirkus antrą prekę, kurios pristatymas apmokestinamas standartiniu tarifu, bus nuskaičiuota 3,20 Eur. už prekės siuntimą.

Didesnių gabaritų arba sunkesnių prekių pristatymo kaina yra didinama atsižvelgiant į jos dydį bei svorį. Pristatymo kaina yra parašyta prekės aprašyme.

Kai kurios prekės gali būti nesiunčiamos, jei jos yra didelių išmatavimų, labai sunkios arba jei nėra kaip jų saugiai supakuoti. Apie tai yra parašyta prekės aprašyme.

Jei norite, kad prekės būtų atvežamos kitu adresu, nei buvo nurodyta dalyvaujant aukcione, būtina pranešti ne vėliau nei kitą dieną po aukciono iki 9.00 val.

Prekių siuntimas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai 20 EUR; tokia papildoma siuntimo kaina mokama pavedimu į Aukciono organizatoriaus banko sąskaitą.

 

Laikymas-saugojimas:

Prekės sandėliuojamos tik 14 dienų nuo pirkimo datos. Neatsiėmus prekių per nustatytą laiką, prekės grįžta atgal į aukcioną ir pinigai nėra grąžinami.
 

Siuntimo ir nupirkotos prekės atšaukimas:

Jei nusipirkote prekes ir savo paskyroje buvote pažymėję, kad prekes reikia siųsti arba nesiųsti, tai atšaukti siuntimą arba nesiuntimą bei atsisakyti prekės (jei prekė nebuvo pirkta kaip neveikianti, netikrinta ir pan.) galite ne vėliau nei kitą darbo dieną iki 9 val. ryto, būtinai apie tai pranešę administracijai kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba el. paštu. Po atšaukimo grąžinsime pinigus, nuskaičiuotus už siuntimą ir lauksime atvykstant atsiimti vietoje. O jei norėsite, kad prekes išsiųstumėme Jūsų nurodytu adresu, kurjeriui reikės sumokėti prekių pristatymo mokestį.