Artimiausias aukcionas2024-06-25 17:00
Aukciono Nr. 1325 (320 prekės)
Liko:

Prekių grąžinimas

Prekės grąžinimas

Prekėms suteikiame (jei nepasakyta kitaip) 14 d. d.  pinigų grąžinimą nuo pristatymo ar atsiėmimo datos. Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su mumis ir aptarsime grąžinimo procedūrą.

Parduotos aukcione prekės negrąžinamos, jeigu parduodamos kaip defektuotos (jei prekės aprašyme parašyta, kad prekė su defektu, bet nenurodytas jos defektas, tai reiškia, kad prekė neveikia), netikrintos ar nepilnos komplektacijos. Grąžinimą savo išlaidomis darome tik tuo atveju, jeigu prekė neveikianti dėl mūsų kaltės.

Pastaba: pinigų grąžinimas už prekes atliekamas į kliento aukciono sąskaitą.

 

Grąžinimo sąlygos

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė turi būti grąžinama tokios pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta;
jei aukciono organizatorius leidžia grąžinti Prekę pirktą buveinėje, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (pirkimo čekį);
- grąžinant prekę būtina užpildyti "PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTĄ". Atsispausdinti, jei yragalimybė ir jame reikia nurodyti Prekės pavadinimą,  Dalyvio ID, pirkimo datą, prekės kainą. Maloniai prašome taip pat nurodyti priežastį, dėl kurios gražinate pirkinį.
- pinigai už bankinius pavedimus negrąžinami.

Aukciono atostogų metu prekių išdavimas ir grąžinimas nevykdomi. Atostogos skelbiamos pradiniame portalo puslapyje, prieš 7 darbo dienas.

 

Papildoma informacija apie viešuosius aukcionus.

Dalyviai, patvirtindami apie savo susipažinimą su Taisyklėmis, taip pat patvirtina ir tai, kad jiems yra žinoma, jog LR civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnis numato, kad vartotojo teisė per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma sutartims, sudarytoms viešajame aukcione. 

Tuo atveju, jei Prekės įsigytos ne aukcione, o pasinaudojus funkcija „Pirkti dabar, per 14 dienų nuo jų pristatymo (atsiėmimo) Pirkėjas gali jas grąžinti, išskyrus Prekes, nurodytas žemiau.

Prekės negrąžinamos: 

kitais teisės aktų numatytais atvejais.

Net esant tokiai tvarkai, aukcionas123.lt savo pirkėjams suteikia galimybę grąžinti įsigytas prekes per 14 dienų.