Artimiausias aukcionas2024-05-21 17:00
Aukciono Nr. 1315 (325 prekės)
Liko:

Knygų spinta "VidaXL", nepilna komplektacija

Pradinė kaina1.00 €
Rinkos kaina422.00 €
Peržiūrėta kartų82
Statymų32
Ši prekė jau parduota už 31,00 €
Aukcionas vyko 2024-05-14 17:00.
Prekės aprašymas

Prekė geros būklės.

Komplektacijoje nėra varžtų ir kitų tvirtinimo elementų.

Pažeista vienos spintelės vidinė durų atrama, matosi nuotraukose.

Su 4 aukštų medine knygų spinta suteikite savo namams ar biurui industrinio stiliaus. Ši 6 lentynas ir 4 spinteles su durelėmis turinti knygų lentyna yra puikus sprendimas laikyti ar susidėti knygų kolekciją, žurnalus, dokumentus ar dekoratyvius daiktus, tokius kaip nuotraukų rėmeliai ir kolekcionuojami daiktai.

Knygų spinta turi tvirtą, pramoninio stiliaus suteikiantį milteliniu būdu dengtą geležinį rėmą. Retro stiliaus lentynos yra pagamintos iš perdirbtos medienos masyvo, kuris buvo surinktas iš sugriuvusių pastatų sijų, grindų ir jungčių. Būtent dėl to ji gali būti pagaminta iš tokių medienos tipų kaip rausvosios, pušies, tikmedžio, bukmedžio, ąžuolo, kedro, mango, akacijos ir kt. Tai reiškia, jog perdirbta mediena išlaiko šias skirtingų medžių savybes. Perdirbta mediena jau yra pasenusi, išdūlėjusi ir sausa, todėl ji nesusitrauks ir neįlinks. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas ypatingai kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Meistrystė ir patrauklūs medienos raštai kiekvienai baldo detalei suteikia savitumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kitos.

  • Medžiaga: perdirbtos medienos masyvas ir milteliniu būdu dengtas geležinis rėmas.
  • Matmenys: 124 x 30 x 180 cm (plotis x gylis x aukštis).
  • Poliruota; dažyta ir lakuota.
  • Su 4 spintelėmis su durelėmis ir 6 lentynomis.
  • Dažų dėmės ir likučiai nėra brokas.

Prekės pristatymas

Pristatymo kaina: 10.00 €
Atsiimant prekę vietoje, pristatymo kaina neskaičiuojama.

Prekę siunčiant į namus, pilna pristatymo kaina mokama tik už pirmąją prekę, laimėtą einamajame aukcione. Jei gyvo aukciono metu laimite daugiau nei vieną kartą, už antrosios ir kitų prekių pristatymą mokėsite tik po 0.80 €.