Artimiausias aukcionas2024-07-16 17:00
Aukciono Nr. 1331 (231 prekės)
Liko:

Apie mus

Gyvas aukcionas Lietuvoje veikia nuo 2010 m. birželio 18 d. Tais pačiais metais startavo www.aukcionas123.lt internetinis portalas, kuriame žmonės gali daryti statymus internetu tiesiog namuose. Aukciono metu vyksta tiesioginė garso transliacija ir interneto dalyviai yra lygiaverčiai dalyvaujantiems salėje.

Bendradarbiaujame su Anglijos, Airijos, Švedijos, Danijos, JAV, Vokietijos ir kt. prekybos centrais ir importuotojais.

Dirbdami laikomės principo, kad kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl visada atsižvelgiame į jo pageidavimus. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti itin platų asortimentą kokybiškų prekių ir, svarbiausia, pigiau nei esame pripratę pirkti.

Šiek tiek istorijos apie mus: "Atidarytas pirmasis aukcionas Šiauliuose"  

       

Tik didmeninė prekyba
TikUrmu.lt

Didmeninė prekyba namų apyvokos prekėmis, sodo technika, įvairiais darbo įrankiais, buitine technika, žaislais, kalėdinėmis prekėmis, įvairiomis smulkiomis prekėmis ir t.t. Konkrečių užsakymų kaina gali būti derinama individualiai, atsižvelgiant į perkamų prekių turinį bei kiekį. Prekių katalogą galima rasti puslapyje arba susisiekus nurodytais kontaktais.

 

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lauko baldais
LaukoBaldaiJums.lt

Lauko baldais iš Danijos prekiaujame nuo 2012 metų Šiaulių mieste esančioje parduotuvėje. Galime pasiūlyti labai platų pasirinkimą ir ypač žemas kainas. Dauguma mūsų parduodamų lauko baldų buvo eksponuojami prekybos centruose kaip ekspoziciniai, todėl negalime pavadinti jų visiškai naujais, nors ir dauguma jų atrodo kaip nauji. 2016 metais atidaryta lauko baldų ir kitų prekių parduotuvė Vilniuje adresu Verkių g. 35 (įvažiavimas iš Lakūnų g.) Elektroniniame kataloge LaukoBaldaiJums.lt galite rasti daugiau nei 80 proc. visų lauko baldų, kuriuos turime savo fizinėje parduotuvėje. Esant poreikiui, lauko baldus pristatome į bet kurį Lietuvos miestą už tam tikrą fiksuotą mokestį.

 

Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo rūbais
DRJ.lt

Naujais darbo rūbais, batais ir aksesuarais iš Skandinavijos prekiaujame nuo 2016 m. adresu Serbentų g. 92 Šiauliuose ir Verkių g. 35 Vilniuje (įvažiavimas iš Lakūnų g.). Tai žinomų firmų ir geros kokybės originalai: ENGEL, WORKZONE, DEWALT, BANKSBO ir kt. už prieinamą kainą kiekvienam. Klientų pageidavimu 2017 m. sukurtas naujas internetinis puslapis DRJ.lt.

 

Partnerystė

Jei esate pardavėjas norintis pardavinėti savo prekes per aukcioną, tai mes visada atviri bendradarbiavimo pasiūlymams. Pardavimo aukcionai sukuria palankias sąlygas  pardavėjams, importuotojams ar gamintojams greitai ir didelį kiekį realizuoti (parduoti) savo prekes aukciono būdu. IŠ FIZINIŲ ASMENŲ PREKIŲ NEPRIIMAME.

 

Dirbame sąžiningai ir atsakingai, bei užtikriname prisiregistruojančių vartotojų duomenų saugumą.

 

 

 

 

 

Karjeros galimybės

Nuolat ieškome ambicingų, inovatyvių ir profesionalių žmonių, visada siekiančių tobulėti ir tikinčių, kad darbas draugiškame kolektyve – būtinybė.

Šiuo metu mūsų komandą sudaro 25 darbuotojai. Kviečiame tapti jos dalimi!

Jeigu norite prisijungti prie mūsų komandos, savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu ineta@aukcionas123.lt