Iki gyvo aukciono pradžios liko

Artimiausias aukcionas gyvai vyks
2018 rugpjūčio 21 d. (antradienį) 17:00

Nuo šiol prekes gyvo aukciono metu galite pirkti ir į kreditą! Taisyklės.

Katalogas yra nuolat pildomas.

Populiariausios prekės
Esama kaina: 19 €
Rinkos kaina: 79 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 89 €
Rinkos kaina: 699 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 1 €
Rinkos kaina: 75 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 2 €
Rinkos kaina: 66 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 3.5 €
Rinkos kaina: 32 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 50 €
Rinkos kaina: 257 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 25 €
Rinkos kaina: 300 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 27 €
Rinkos kaina: 299 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 52 €
Rinkos kaina: 239 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 82 €
Rinkos kaina: 299 €
 
Pristatymas

Nustatymai:

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jeigu registracijos metu ar vėliau buvo pateikti melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi reikalaujami duomenys, Aukciono organizatorius turi teisę nedelsiant anuliuoti dalyvio registraciją ir ištrinti tokio dalyvio duomenis ir/arba apriboti galimybes dalyvauti Aukcione.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) kiekį, bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) kiekio neatitikimą, tiesiog nepriimkite siuntos (nepasirašykite). Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių kiekio neatitikimo. Jei kurjeris nesusisiekia nurodytu telefono numeriu ar adresu per 5 d.d. prekės grįžta pas siunėją, o pinigai už pristatymą negrąžinami.


Jei nenorite, kad prekės būtų pristatomos į namus, prisijungus prie savo paskyros, nustatymuose turite uždėti varnelę „mano informacija“/“įsigytų prekių nesiųsti - atsiimsiu pats aukciono vietoje“.  Prekės pristatomos tik į Lietuvos miestus.    
                                                                                                                                                                                                                 
 
Terminas:

Pristatymas trunka 2 - 4 d.d. Paprastai antradienio aukcione laimėtas prekes pristatome iki penktadienio, o ketvirtadienio aukcione laimėtas prekes pristatome iki trečiadienio. Jei už prekes pirktas į kreditą apmokate vėliau nei kitą dieną po aukciono 11. 00 val. Tada prekės bus išsiųstos su sekančio aukciono prekėmis.

Kaina:

Pristatymo kaina 2,90 Eur. mokama tik už pirmąją prekę, laimėtą einamajame aukcione. Jei gyvo aukciono metu laimite daugiau nei vieną kartą, už antrosios ir kitų prekių pristatymą mokėsite tik po 0,58 Eur. ( Pvz. Per aukcioną laimite 3 prekes, tai prekių pristatymas Jums kainuos 4,06 Eur. Mokestis už pristatymą yra pridedamas prie prekės kainos automatiškai. Jei norite, kad prekės būtų atvežamos kitu adresu nei buvo nurodyta dalyvaujant aukcione, būtina pranešti ne vėliau nei kitą dieną po aukciono 9.00 val. kitaip bus imamas mokestis už siuntos persiutimą t. y. ta pati suma, kuri buvo sumokėta prieš tai už prekių siuntimą.

Siuntimas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai 14,48 Eur. (Mokama pavedimu į įmonės banko sąskaitą).

Laikymas-Saugojimas:

Jeigu aukciono metu pirkote į kreditą, tai prekės nebus siunčiamos kol į e-sąskaitą nepervesite pakankamai pinigų, kad balansas taptų teigiamas arba bent lygus nuliui.

Prekės sandėliuojamos tik 1 mėn. nuo pirkimo datos.

Jei įsigijote prekes į kreditą ir apmokėjote tik prieš kitą aukcioną bei pirkote kitame aukcione, tai prekės bus atsiųstos visos vienu kartu, o apmokestinimas už siuntimą išlieka lygiai toks pat kaip ir be pirkimo į kreditą (apmokestinama atskirai už kiekvieną aukcioną).
  
  
Siuntimo atšaukimas:

Jei nusipirkote prekes ir savo paskyroje buvote pažymėję, kad prekes reikia siųsti, tai atšaukti siuntimą galite tik po aukciono ne vėliau nei kitą darbo dieną iki 9 val. ryto, būtinai apie tai pranešę administracijai kontaktuose nurodytu telefono numeriu. Po atšaukimo grąžinsime pinigus nuskaičiuotus už siuntimą ir lauksime atvykstant atsiimti vietoje.

Prekių atsiėmimas:

Nemokamas prekių atsiėmimas Šiauliuose ir Vilniuje :