Iki gyvo aukciono pradžios liko

Artimiausias aukcionas gyvai vyks
2017 spalio 19 d. (ketvirtadienį) 17:00

Nuo šiol prekes gyvo aukciono metu galite pirkti ir į kreditą! Taisyklės.

Katalogas yra nuolat pildomas.

Populiariausios prekės
Esama kaina: 1 €
Rinkos kaina: 5 €
Populiariausios prekės
Populiariausios prekės
Esama kaina: 2 €
Rinkos kaina: 79 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 5 €
Rinkos kaina: 245 €
Populiariausios prekės
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 85 €
Rinkos kaina: 289 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 70 €
Rinkos kaina: 289 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 130 €
Rinkos kaina: 499 €
Pigiausiai parduotos prekės
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 42 €
Rinkos kaina: 319 €
 
Apie mus

Gyvas aukcionas Lietuvoje veikia jau  nuo 2010 m. birželio 18 d. Per šiuos metus aukcionas stipriai išsiplėtė ir tais pačiais metais startavo mūsų internetinis portalas kuriame žmonės gali daryti statymus internetu tiesiog namuose, čia vyskta tiesioginė garso transliacija ir interneto dalyviai yra lygiaverčiai dalyvaujantiems salėje. Bendradarbiaujame su Anglijos, Airijos, Švedijos, Danijos, JAV, Vokietijos prekybos centrais ir importuotojais.

Dirbdami laikomės principo, kad kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl visada atsižvelgiame į jo pageidavimus. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti itin platų asortimentą kokybiškų prekių ir svarbiausia pigiau nei esame pripratę pirkti. Siekdami, kad visi apsipirktų tik pas mus ir būtų patenkinti, tai visoms prekėms suteikiame 14 dienų grąžinimo garantiją.

Šiek tiek istorijos apie mus: "Atidarytas pirmasis aukcionas Šiauliuose"            

Didmeninė prekyba (www.TikUrmu.lt)

Didmeninė prekyba namų apyvokos prekėmis, sodo technika, įvairiais darbo įrankiais. Konkrečių užsakymų kaina gali būti derinama individualiai, atsižvelgiant į perkamų prekių turinį bei kiekį. Prekių katalogą galima rasti www.TikUrmu.lt puslapyje arba susisiekus portale nurodytais kontaktais.

Prekyba lauko baldais (www.LaukobaldaiJums.lt)

Lauko baldais iš Danijos prekiaujame nuo 2012 metų Šiaulių mieste esančioje parduotuvėje. Galime pasiūlyti labai platų pasirinkimą ir ypač žemas kainas. Dauguma mūsų parduodamų lauko baldų buvo eksponuojami prekybos centruose kaip ekspoziciniai, todėl negalime pavadinti jų visiškai naujais, nors ir dauguma jų atrodo kaip nauji. 2016 metais atidaryta laukobaldų ir kitų prekių parduotuvė Vilniuje adresu Verkių g. 35 (įvažiavimas iš Lakūnų g.).

Elektroniniame kataloge www.LaukoBaldaiJums.lt  galite rasti daugiau nei 80 proc. visų lauko baldų, kuriuos turime savo fizinėje parduotuvėje.

Esant poreikiui, lauko baldus pristatome į bet kurį Lietuvos miestą už tam tikrą fiksuotą mokestį.

Partnerystė

Jei esate pardavėjas norintis pardavinėti savo prekes per aukcioną, tai mes visada atviri bendradarbiavimo pasiūlymams. Pardavimo aukcionai sukuria palankias sąlygas  pardavėjams, importuotojams ar gamintojams greitai ir didelį kiekį realizuoti (parduoti) savo prekes aukciono būdu. IŠ FIZINIŲ ASMENŲ PREKIŲ NEPRIIMAME.


 

 

Dirbame sąžiningai ir atsakingai, bei užtikriname prisiregistruojančių vartotojų duomenų saugumą.