Iki gyvo aukciono pradžios liko

Artimiausias aukcionas gyvai vyks
2020 rugsėjo 29 d. (antradienį) 17:00

Nuo šiol prekes gyvo aukciono metu galite pirkti ir į kreditą! Taisyklės.

Katalogas yra nuolat pildomas.

Populiariausios prekės
Esama kaina: 6 €
Rinkos kaina: 155 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 12 €
Rinkos kaina: 55 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 1 €
Rinkos kaina: 499 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 1 €
Rinkos kaina: 259 €
Populiariausios prekės
Esama kaina: 4 €
Rinkos kaina: 499 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 209 €
Rinkos kaina: 375 €
Pigiausiai parduotos prekės
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 477 €
Rinkos kaina: 799 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 36 €
Rinkos kaina: 299 €
Pigiausiai parduotos prekės
Esama kaina: 72 €
Rinkos kaina: 459 €
 
 
Fotoepiliatorius+veido valymo šepetėlis "Braun Silk Expert BD5008"
Paskutinė kaina:
86,00 €
Ši prekė jau parduota. Aukcionas vyko 2020-08-06, 17:00.
Vieta sąraše: 353
Gauta siūlymų: 22
Peržiūrėta kartų: 351
Pradinė kaina: 1.00 €
Rinkos kaina: 349.00 €
Pristatymo kaina: 2.90 €
Atsiimant prekę vietoje, pristatymo kaina neskaičiuojama.

Prekę siunčiant į namus, pilna pristatymo kaina mokama tik už pirmąją prekę, laimėtą einamajame aukcione. Jei gyvo aukciono metu laimite daugiau nei vieną kartą, už antrosios ir kitų prekių pristatymą mokėsite tik po 0,58 €.
Gaminio aprašymas:

Prekė geros būklės.

Komplektacija matoma nuotraukose.

Vienintelis IPL epiliatorius su SensoAdapt™ technologija, kuris nuolat nustato jūsų odos atspalvį ir automatiškai sureguliuoja šviesos impulsų intensyvumą.
Su greičiausia IPL technologija, plaukelius nuo kojų ir rankų pašalinsite vos per 10 minučių.
Braun Silk-expert IPL – tai ergonomiško dizaino, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas.
Specialiai suprojektuotas patogiam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai.
Vos per 3 mėnesius plaukų sumažėja net 94%.
89% moterų teigė apie pastebimus rezultatus net praėjus 12 mėnesių po paskutinės procedūros.
120 000 blyksnių resursą turinti lemputė užtikrina viso kūno plaukelių šalinimo procedūras iki 6 metų.
+ Veido valymo šepetėlis Braun Face švelniai, tačiau giliai išval odos poras. Švelniai šveičia, šalina makiažą bei nešvarumus 6x geriau nei valymas rankomis. Valo ir šveičia mikro vibracijų pagalba.
 
SensoAdapt™ technologija - sumaniai prisitaiko prie jūsų odos.
Automatiškai pritaiko šviesos intensyvumą iki optimalių parametrų, saugiausiam ir efektyviausiam plaukelių šalinimui.
 
 
Odos atspalvis gali skirtis ne tik tarp kūno dalių, bet ir toje pačioje kūno srityje.
Kiekvienas odos atspalvis turi specifinį energijos lygį. Kuo tamsesnis odos atspalvis, tuo daugiau energijos, kuri gali sukelti diskomfortą, absorbuoja oda.
Braun Silk-expert IPL – vienintelė technologija su pažangiu SensoAdapt™ odos atspalvio sensoriumi, kuris prieš kiekvieną blyksnį, iki 80 kartų per sekundę, "nuskaito" odą ir atsižvelgdamas į odos spalvą, automatiškai optimizuoja šviesos intensyvumą. Tokiu būdu, siekiant užtikrinti veiksmingą ir saugų plaukelių šalinimą, ant odos patenka teisingas šviesos kiekis.
 
Patogūs apdorojimo režimai
Pasirinkite vieną iš dviejų skirtingų šviesos režimų – "Normal" arba "Gentle" ("normalus" arba "švelnus").
 
Normalus režimas rekomenduojamas kojų, rankų, krūtinės ir nugaros odos paviršiams
Švelnus režimas puikiai tinka pradedantiesiems vartotojams arba jautrioms kūno sritims, tokioms kaip veidas ir bikinio zona. Šiame režime technologija prisitaiko prie įvairių odos atspalvių, taip greitai ir tiksliai, kaip ir įprastu režimu, tik mažesniu energijos lygįu.
 
Galite rinktis iš dviejų skirtingų apdorojimo režimų: "Glide" – "slydimas" arba "Press & Release" – "paspauskite ir atleiskite".
 
"Glide" režimas skirtas greitam ir efektyviam plaukelių šalinimui ir yra rekomenduojamas dideliems odos plotams (pvz., kojų, rankų, krūtinės ir nugaros). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir laikykite mygtuką, veskite prietaisą lėtai iš apačios į viršų.
"Press & Release" režimas rekomenduojamas jautrioms moters kūno sritims, sunkiai pasiekiamoms vietoms arba mažiems odos plotams (pvz., keliai, blauzdos, kulkšnys, bikinio linijos, pažastys ir veidas). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir iš karto atleiskite apdorojimo mygtuką. Prietaisas išspinduliuos blyksnį. Pakelkite prietaisą ir nuleiskite kitoje gretimoje vietoje, kurioje norite pašalinti plaukus.
 
Greičiausias IPL apdorojimas.
Tai aukšto energijos lygio ir greito impulsų pasikartojimo unikalus derinys. Nuolat matomi rezultatai, greitai ir be rūpesčių
 
Braun Silk-expert IPL – tai ergonomiško dizaino, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas.
Prietaisas komplektuojamas su integruotu elektros maitinimo laidu, kas užtikrina nepertraukiamą naudojimą. Tiesiog prijunkite įrenginį ir pradėkite procedūrą.
Braun Silk-expert IPL – šiai dienai greičiausia, rinkoje esanti IPL technologija: intervalas tarp blyksnių tesudaro mažiau kaip 2 sekundes. Tai leidžia pašalinti plaukus, pvz., nuo kojų, maždaug per 8 minutes.
Braun Silk-expert IPL buvo specialiai suprojektuotas lengvam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Jo nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai.
Prietaiso lemputė yra pajėgi atlikti 120 000 blyksnių. Tai prilygsta maždaug 6 metų viso kūno procedūroms.
 
Naudojimas ant kūno ir veido
 
Braun Silk-expert IPL turi 3 cm² apdorojimo langelį ir integruotą kontakto su oda jutiklį, užtikrinantį šviesos impulsų skleidimą tik labai arti odos. Kad prietaisas veiktų teisingai, antgalis turi visiškai liestis su oda. Jeigu kontaktuoja neteisingai, šone esanti lemputė mirksės raudonai.
Prietaisą yra saugu naudoti ant kūno ir veido.
Braun Silk-expert IPL tinka ne visiems. Jis yra veiksmingas šalinant tamsiai (natūraliai) geltonus, rudus ir juodus plaukus. Prietaisas nėra veiksmingas šalinant raudonus, šviesiai geltonus arba baltus ir žilus plaukus – jie turi mažesnį melanino kiekį, kuris neabsorbuoja šviesos energijos. Braun Silk-expert taip pat nėra tinkamas labai tamsiai odai.